Obvestila 1 do 3 od 3

UDK

Datum objave: 6. september 2018 | Datum poteka: 20. september 2018 | Avtor: mojca

UDK - univerzalna decimalna klasifikacija diplomskih del, magisterijev in doktorskih disertacij. UDK klasifikacija se dodeli končni nalogi, ne dispoziciji. Projektnim nalogam (diplomski izpit) se ne dodeljuje UDK.

UDK pridobite v Knjižnici tehniških fakultet preko e-pošte: ktfmb@um.si. Posredovati je potrebno naslednje podatke o zaključnem delu:

• naslov dela,
  • ključne besede,
  • kratek povzetek,
  • kazalo vsebine,
  • ime mentorja,
  • navedbo fakultete,
  • Sklep o zaključnem delu.

Kontakt: ktfmb@um.si (tel.: 02 220 7562, 02 220 7016, 02 220 7017).

Pošljite kar začetne strani naloge (ne dispozicije!). Na zahtevke, prejete v delovnem času, vam bomo odgovorili isti dan.

Potrdilo knjižnice o poravnanih obveznostih

Datum objave: 6. september 2018 | Datum poteka: 30. september 2018 | Avtor: mojca

Potrdilo Knjižnice tehniških fakultet o poravnanih obveznostih do knjižnice je potrebno pridobiti:

• ob diplomiranju oz. zaključku študija,
  • ob izpisu s fakultete.

Poravnane obveznosti pomeni: vrnjeno knjižnično gradivo in plačani stroški opominov. Potrdilo dobite v knjižnici - v izposoji, ob predložitvi osebnega dokumenta. Potrdilo potrebujete tudi, če niste bili včlanjeni v knjižnico.

Izbor odpisanih knjig

Datum objave: 3. januar 2018 | Datum poteka: 25. september 2018 | Avtor: mojca

Na mizi ob vhodu v knjižnico so brezplačno na voljo odpisane, iz knjižnice izločene, knjige. Vabljeni, morda najdete zase kaj uporabnega, zanimivega, dragocenega ...