VPIS ŠTUDENTOV UM V KNJIŽNICO TEHNIŠKIH FAKULTET

Datum objave: 30. september 2019 | Datum poteka: 31. december 2019 | Avtor: mojca

Za vpis je potrebno predložiti:

• osebni dokument,
  • študentsko izkaznico.

Ob vpisu vam dodelimo člansko številko za knjižnico in v bazi članov knjižnice registriramo vašo študentsko izkaznico. Tako je študentska izkaznica hkrati tudi izkaznica za knjižnico. Ob vpisu vam dodelimo tudi geslo za uporabo storitve COBISS+ "Moj COBISS" in storitve Oddaljenega dostopa do e-virov UM.

Članstvo je veljavno za tekoče študijsko leto 2019/2020 in omogoča uporabo vseh fakultetnih knjižnic UM in Univerzitetne knjižnice Maribor (UKM). Plačilo letne članarine za študente Univerze v Mariboru je vključeno v plačilo vpisnine za študij. Vpišete se lahko v katerikoli fakultetni knjižnici UM ali v UKM. Prijazno vabljeni!